Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 éve ilyen a fogam ez nagy baj?

2 éve ilyen a fogam ez nagy baj?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 3. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

hihetetlen, de a Nők elég jól megnézik maguknak a kiszemelt Férfit. Kezdve a napi ápoltságtól a kezeken, körmökön át, az arcod, a stílusod, A FOGAID (abból azért elég sok minden leszűrhető), haj, magasság, testsúly, stb stb stb. Férfiként azt gondolom, hogy az igényesség akár egy napi fésülködésnél vagy egy alap sztk-s fogtömésnél kezdődik!! és nem egy másfél-2 tonnás hitelre vett fémdarab brummogtatásánál. xd

Konkrétan a Te fogaid nekem nem probléma, TE ÉLSZ VELE.

Tessék rendbe hozni őket és velük együtt az önbizalmadat is.

2015. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagy baj. És az is, hogy nem jutott eszedbe fogorvoshoz menni, amikor rohad elöl a fogad.
2015. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mi van vele? Meg mi lesz ha nem megyek el?

Amúgy lány vagyok és nincs baj az önbizalmammal.

2015. júl. 3. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el megcsináltatni, akkor szépen kirohad és majd spórolhatsz a fogpótlásra.

Engem nem zavar, hogy ocsmány a fogad és pár éven belül hiányos lesz a fogsorod. Ha téged sem, akkor légy boldog a feketedő, szuvas fogaiddal ^^

2015. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mondom hogy már 2 éve ilyen semmit nem változott nem lett feketébb akkor is baj?
2015. júl. 3. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted szép a mosolyod? Elég nagyfokú igénytelenségre utal, hogy 2 éve ilyen. Az férfiak többsége undorodik az ilyen fogsorú nőktől.
2015. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem csak a fogaddal van baj...
2015. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem nem baj, enyémek sokkal szebbek

majd ha elszuvasodik és nem lesz ott semmi, akkor lesz baj

2015. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!