Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhat a fogam?

Miért fájhat a fogam?

Figyelt kérdés
Felső fogsoromnál be van gyulladva hátul az ínyem, erre a fogorvos adott is egy fogkrémet illetve mondta hogy öblögessem.. viszont van egy gyökérkezelt fogam, alul, és az utóbbi napokban nagyon fáj. Ez miért lehet? Ismét begyulladt? Nem szeretném, gyökérkezeljék újra, kibírhatatlan..😭 14/L

2015. júl. 23. 12:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és az állkapcsom is nagyon fáj, gondolom ehhez van valami köze a fogamnak:/
2015. júl. 23. 13:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb alsó 8-as bölcsességfogam húzása előtt volt ilyen,egyik napról a másikra jött elő a fájdalom másnap már a fogdokinál voltam,az inyem volt begyulladva mivel nemjól nőtt a fog igy szájsebészeti fogeltávolitás lett belőle csak előtte egy heti antibiotikumozás a gyulladás miatt és tett a fog és az iny közé orvosságos géz csikot ami rohadtul fájt mivel nem adott érzéstelenitőt a gyulladás miatt és igy tömködte be!

Nekem fájt az állkapcsom és nehezen birtam klinyitni a számat és belül a gyulladt iny!

2015. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!