Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Faj a fogam. Elegge allergias...

Faj a fogam. Elegge allergias vagyok a gyogyszerekre, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit el vagyok kenodve mert ha faj a fogam es valami cilines gyogyszert kell be venni az mindig ki jon rajtam,ekcemas is vagyok. Lehet hasznalni az okonet termek csomagbol az olajfalevel kapszulat ekcamasoknak tud valaki valamit az ekcamarol vagy annak kezeleserol.Segitsetek kerlek fontos lenne. Egy jo link is jol jone ha valamit ir errol a dologrol.Elore koszonom:)
2008. szept. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is allergiás mindenféle gyógyszerre. Ő biopatikában szokott vásárolni, mert ott természetes anyagokból készül gyógyszereket kap és tényleg hatásosak. Így nem kell szenvednie, ha pl. a feje vagy a foga fáj. Szerintem te is érdeklődj egy bioboltban, hátha tudnak valamit adni az ekcémára is.
2008. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el a fogorvoshoz? Holnap még csak péntek van! Amúgy addig rágjál szegfűszeget, az zsibbaszt, és elöli az ideget, vagy öblögess pálinkával.
2008. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az miért nem mész e a fogorvoshoz?Ennyi agyatlant kérdeznek itt minden hülyeséget ahelyett hogy inkább elmenne az ember fogorvoshoz és nem tömné magát feleslegesen mindenféle gyóggyszerrel amire allergiás.
2008. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta már (remélem) megoldódott a gondod, így csak annyit tennék hozzá, hogy igen, lehet, sőt ajánlott az olajfalevél-kapszula az allergiásoknak. Az ekcéma is az allergia egyik megnyilvánulása. Sajnos nekem is van.
2008. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!