Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kettetort a fogam! Fogorvos...

Kettetort a fogam! Fogorvos vagy szajsebesz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggelinel, kettetort a fogam, mozog is. Az a fogam amugy is rossz volt, de mivel rettentoen felek a fogorvostol, elhanyagoltam. Irorszagban elek, es mint minden mas, ez is draga lenne. Azon gondolkozom, hogy hazautazom. Mit tudnanak vele csinalni? Egyben nem tudjak kihuzni, az biztos, igy szerintem a fogorvos kilone. Viszont ha ugy ernek ossze a fogaim, kicsit mindig megfajdul. Mit tegyek?
2015. júl. 27. 11:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hasonlo cipoben jarsz?
2015. júl. 27. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Az adott esetet kell látni, az ember mindig fogorvossal kezdi, lehet, hogy ő is ki tudja szedni, (ha kettétört, akkor mást nem lehet vele csinálni), ha nem tudja, akkor elküld szájsebészhez. Anyagilag jobban megéri hazautazni, mint a kinti orvos?
2015. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
€2-300-ból kijönnél szerintem, ha ennyid sincs, minek vagy kint? És mihez fogsz kezdeni, minden gonddal hazarohansz? Találd már fel magad... Angliában élek, mindenféle bajom volt, de eszembe se jutott hazafutni vele... Szerintem szájsebészetre menj, minél előbb. Még lehet, hogy menthető a fog.
2015. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
. Egyebkent is erik mar a szabadsagom,gondoltam akkor osszehozom a kellemest a hasznossal,konkretan nem tudom,hogy mit csinalnanak,de egy alapbol mar rossz fogrol beszelunk. Annyira de annyira beszari vagyok,hogy hihetetlen :(
2015. júl. 27. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is mennél, menj. Én is ott szedettem fogkövet legutóbb, így jött ki. De csak emiatt ne menj haza. Viszont menj orvoshoz minél előbb, mert elronthatja a szomszédos, amúgy egészséges fogaidat is.
2015. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy barátomnak ugyan ez volt, és nem kellett húzni. Gyökérkezelték, és azóta van rajta korona. Na, az drága. De az nem kell azonnal.
2015. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt a fogam felesleges lenne megmenteni,mar reges reg kikellett volna huzatnom,csak hat addig huztam a dolgot,mig ez lett a vege,szoval magamnak koszonhetem :( Azert megprobalok valamit itt keresni,nem akarom huzni vele az idot,mint ahogy te is mondtad,jobb hamarabb intezkedni... De teny es valo,nagyon bevagyok parazva :D
2015. júl. 27. 12:32
 9/11 anonim válasza:
Nekem mondjuk mar a tobbi fog is rossz. Eleve be voltak tomve csak rosszul es ezert romoltak el.
2015. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos szajsebeszhez menned,nekem 1 gyökeret huzott ki a fogorvos ,epp ma,mar alig latszott ki,gond nelkül.Attol ne aggodj hogy egyben nem tudja kihuzni,többet tudnak mi mint gondoljuk,meg sem erzed erzestelenitövel.

Tavaly 2 huzattam,egymas melettit,meg varrni is kellett,semmi nem volt,utanna picit fajt,egy tabletta es kesz.

2015. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!