Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek most mit tegyek?...

Szerintetek most mit tegyek? (fogszabalyzas)

Figyelt kérdés

Par eve volt allando fogszabalyzom, utana ugye kaptam az ejszakait.

Azzal viszont mar nagyon felelotlen voltam, ugyanis csak par honapig hordtam, es kontrollra se mentem vissza, mert nem volt idopontom, ezert csak halogattam.A szuleim se forsziroztak.

Mostanaban meg azt veszem eszre, hogy egyre jobban kezdenek visszaalni a fogaim.

Viszont most mar nagyon kinos lenne visszamenni a fogorvoshoz, pedig ugy erzem, kenytelen leszek.

De ti mit csinalnatok a helyemben, esetleg valaki volt mar hasonlo helyzetben?



2015. aug. 2. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Valóban vissza kéne látogatni a dokihoz. Milyen kifogás ez, hogy nem volt időpontod? Nem lehet odatelefonálni, esetleg személyesen bemenni és kérni egyet? Na ne már. A helyedben szégyellném magam, és minél hamarabb visszamennék. Inkább ismerd be a hibádat, és próbáld helyretenni, mert idővel már késő lesz, újrakezdeni meg gondolom nem akarod az egészet.
2015. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!