Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap lett fogszabályzóm,...

Tegnap lett fogszabályzóm, milyen fogkeféket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fogorvos ajánlott párat, de csak egy kifejezett márkától, szóval inkább megkérdezem itt is, mert itt azért csak függetlenebbek az emberek, és nem a saját érdekeikből akarnak rábeszélni egy bizonyos termékre (ami ráadásul jóval drágább, mint a többi fogkefe amit néztem, csak nem tudom ez jobb minőséggel is jár-e).


Vagy csak menjek be egy gyógyszertárba és ott kérjek egy akármilyet amilyet adnak?



2015. aug. 7. 12:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Illetve nem árt venni tényleg vagy 2-3 féle fogkefét?

Mert láttam olyan fajtákat, mint pl. egy normál fogkefe aminek a közepe be van mélyedve, meg egy kis köralakú fogkefe, meg ilyesmiket: [link]


Kéne mindenből egyet venni, vagy az túlzás?

2015. aug. 7. 12:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Márkát hirtelen nem tudok mondani (lusta vagyok kimenni a fürdőbe), de nekem kétféle fogkefém van: egy erősebb sörtéjű, amivel a fogaim tetejét és a belső felét tisztítom, meg egy direkt fogszabályzóhoz való, aminek a sörtéje középen egy sávban rövidebb. Ezenkívül van még fogköztisztító kefém is, egy vékonyabb és egy vastagabb. Márka szerintem tökmindegy, mert úgyis sűrűn kell cserélned, mivel szétszedi a vas. Ja, a hagyományos fogkefém asszem Signal. (Ebből mindig megveszem a minőségit, ami jól leszedi a lepedéket.)
2015. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!