Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten vagy Vácott hol...

Budapesten vagy Vácott hol találok TB által támogatott fogorvost ilyen esetre?

Figyelt kérdés
Ahol lakok ott már régóta nincs fogorvos, oda jártam eddig, ahol tanulok (Szeged). Dr. Vámos Zita körzetébe tartozik az az albérlet ahol voltam. Június végén az egyik fogamba rakott egy átmeneti tömést, mert az előző fogorvosom túltömte és szeptemberre adott időpontot normáis tömés készítésére. De ez a tömés sajnos a héten kiesett és hiába próbáltam elérni, nem tudtam (még ki se csörög a száma). Hétfőn leszek egy 3-5 órát Szegedre, majd Budapesten keresztül megyek Vácra és a következő egy hétben egy Vác melletti kis falucskában leszek. Ha az ország másik végén élek attól még megcsinálnák azt a fogam? Mert a pereme eléggé bántja az ínyemet és a szájüregemet.
2015. aug. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amíg egyetemre jártam Pestre, a rokonaimnál laktam. Nem volt lakcímkártyám, azazhogy persze volt, de az otthoni címemre szólt, a pesti nem volt rajta. Mikor fogorvoshoz kellett mennem, felhívtam a körzetit, megkérdeztem, foglalhatok-e időpontot, azt mondták, persze. Bementem, nem kértek lakcímkártyát, csak TAJ-számot, meg be kellett diktálnom a pesti lakcímet, de ahhoz nem kértek semmi iratot vagy akármit, ami igazolja, hogy ott lakom. Másféle orvosoknál is voltam így sztk-ban Pesten, soha nem volt semmi ebből. Nyugodtan hívd fel a körzetit ott, ahová mész majd, és kérdezd meg, van-e még szabad időpont arra a hétre, amikor ott leszel.

De egyébként kell lennie fogorvosnak ott is, ahol laksz. Lehet, hogy nem a környéken, hanem kicsit messzebb, de olyan nincs, hogy valahol egyáltalán nincs körzeti fogorvos.

2015. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt csak elköltözött a doki és azóta nem került a helyére új
2015. aug. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!