Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy 13 évesnek mennyibe...

Egy 13 évesnek mennyibe kerülne egy állandó fogszabályzó?!

Figyelt kérdés
Mert a szüleiimel beszéltük hogy kéne már egy fogszabályzó hogy helyre rakja a fogaim......de már hallottam ilyen kedvezményről hogy 18 év alatt olcsóbb kérlek segítsetek....előre is köszi a választ

2015. aug. 10. 10:32
 1/4 anonim válasza:
Nekem is van fogszabályzom alsó és felső is, 90-100 ezer között volt külön-külön, kedvezmények nélkül!
2015. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NeymarjrLau válasza:
Ez a fajtatol is fugg, meghogy kinel csinaltatjatok. Nekem is van, es hat nem egy olcso mulatsag.
2015. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Attól függ hol csináltatod.

Ahová én járok ott lehet választani. A fémbrekettes fogszabályzó (az a fekete) 35000 egy, azaz 70000 ha alul-felül az van. Ez TB támogatott.

A porcelán (fehér) 90000, alul-felül 180000

Nekem a fogorvos úgy csinálta hogy alul fém, felül meg porcelán. Így került 125000-be

Egyébként nekem ma rakták fel ^^ 14/L

2015. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :D Amúgy meg már meg is van....
2015. szept. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!