Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kellemetlen MINDIG a...

Miért kellemetlen MINDIG a szájszagom? Tehát hiába mosok fogat 4-5 percig, mert akkor is ugyan olyan szaga lesz. Mit tegyek, hogy ne legyen kellemetlen szájszagom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fogam balról alulról a második a fogorvos kifúrta a közepét már rég és szerintem abba ment bele az ételmaradék és amiatt lehet. Húzassam ki vagy mi legyen vele? Segítséget pls.

2015. aug. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a rossz fog okozza. Menj el fogorvoshoz, majd ő megmondja,hogy mit kell tenned. Házi praktikával mindenesetre nem sokra mész, ehhez orvos kell.
2015. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet rossz fogtól, mandulától, gyomortól, de ha van egy lyukas fogad, akkor azt mielőbb kezelni kellene, mielőtt begyullad és fájni fog, menj vissza a fogorvoshoz. Lehet nem kel kihúzni, de azt nem értem, hogy miért van kifúrva és úgy hagyva.
2015. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban élek ahol valljuk be rossz a fogorvos tehát már 2 fogamat tette tönkre. Elmentem hozzá mert fájt a jobbról alulról a 2. fogam erre azzal is mit csinált fúrt bele egy nagy lyukat és úgy hagyta majd ez letört és nagyon fájt. Ma voltam egy másik városba más fogorvoshoz aki kihúzta azt a fogamat. De amiről most szó van a balról alulról a 2. fogam az még ugyan úgy kivan fúrva és benne az ételmaradék de nem tudom magamnak kipiszkálni mert fáj, sőt ha eszek akkor is fáj. Kérünk időpontot és elmegyek még egyszer ahhoz a fogorvoshoz aki ma kihúzta a fogamat. Remélem ő tud segíteni, hogy mit kell csinálni a szájszag ellen.
2015. aug. 13. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyúttal szedesd le a fogkövet is, sokszor az okozza a problémákat.
2015. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen az a fogkőleszedetés? Fehérebb fog vagy mi?
2015. aug. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!