Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj az érzéstelenítő...

Mennyire fáj az érzéstelenítő injekció a szájban?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy lyukas az egyik fogam, de félek a tűtől, és a fogorvostól. Mit tud vele csinálni? Fájni fog?
2015. aug. 19. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy nagyon kellemetlen volt, volt olyan, hogy kb. meg sem éreztem. Gondolom attól függ, hogy pontosan hova adják. Meg persze a fogorvostól is.
2015. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, függ, mennyire ügyes a fogorvos, és hogy hová kell beadni és mennyi injekciót. Nekem általában 3-4 adag lidokaint is ad kedvenc és roppant csinos fogorvosnénim (jó haver, sajnos foglalt) mert hogy őt idézzem, akkora a pofád, mint egy törpevizilónak, és mivel a súlyod meg több, testtömegkilogramra leginkább vödörrel kéne beadnom.

Mégis élek.

Téged val.szeg csak egyszer fog csak megbökni a dentiszt, ami kellemetlen lesz, de ha elég ügyes, mire ordítani kezdenél, már ki is húzta a tűt. nagyon rövid ideig tart a szuri.TÉNYLEG 2 másodperc az egész.

A zsibbadás szerintem kellemetlenebb, de ízlése válogatja.

2015. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki lehet bírni,én kb remegtem előtte úgy féltem :D

De fölöslegesen,pár másodperc az egész,és nem fáj annyira inkább kellemetlen.

2015. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!