Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű fogszabályzó néz ki a legjobban egy tizenöt éves lányon?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó maga fèm színű, maximum a rajta levő gimuk lehetnek szînesek. Nekem magamon az tetszett a legjobban, amikor nem volt rajta gumi, helyette drót volt, vagyis nem volt színe. Egyszer piros gumikat tettek rá, de hülyén állt, sárgában meg olyan mintha lepedékes lenne mindig a fogad. Szerintem a kél/zöld az, ami oké meg talán a rózsaszín.
2015. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a színes fogszabályzók. Eddig még nem láttam olyat, akinek meghatározó volt, h milyen színű. Nem divatból viseled, elkel fogadni és kevesebbet vihogni :P
2015. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) És persze, hogy nem divatból hordjuk, de ha már muszáj, akkor próbáljuk meg a legjobbat kihozni belőle. Legalábbis szerintem. ^^
2015. aug. 25. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima a legjobb. ha már díszitgetni akarják az már olyan... hát... "jujjnézdfogszabimvanészavardemostkiszíneztemhgoyazthiddkülönlegesvagyok"
2015. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem türkizkék meg olyan világos levendulaszínű szokott lenni.:) ^^ 17/L
2015. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pink volt,de meguntam.Egyébként aki azt írta,hogy kevesebbet vihogni.Miért? Nem nevethet egy fogszabis lány? Kedves kérdező,nevess nyugodtan!:)
2015. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó most már az én véleményem szerint divat. 1 hónapja kaptam meg, az elején nem tetszett. Mostanra viszont már teljesen okés. És folyton vigyorgok meg nevetek mint ezelőtt. :)
2015. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)) És kedves hatodik a vihogós részt én sem értettem.
2015. aug. 29. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!