Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki próbálta már a Signal...

Aki próbálta már a Signal White Now-ot vagy a Signal White Now Gold-ot hogy van-e egyáltalán "azonnali" fogfehérítő hatásuk, és hogy érdemesebb-e a drágábbat megvennem? És hogy mely fofkrémet a legérdemesebb használni.

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Optikailag tényleg fehérít, mivel enyhén beszínezi a fogakat kékre. Amitől a sárgaság eltűnik.

(Nem lesznek kékek a fogaid, ne úgy képzeld el)


A hatása nem tart túl soká, szóval szerintem kb felesleges megvenni.

2015. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is már 2 hónapja mosok rendszeresen fogat már volt egy signal white now egy colgate most van egy amodent meg egy signal daily white family, az első kettőtől szinte semmit se fehéredet max egy nagyon kicsit de semmit nem ér, most van az amodent meg a signal daily white de szerintem ezektől se lesz sokkal fehérebb és kösz kommentet
2015. aug. 28. 16:05
 3/3 A kérdező kommentje:

csak az amodentnek olyan hülye állaga meg íze van hogy néha öklendezek tőle, mintha hányni készülnék de hamár megvettem csak elhasználom a signallal együtt mosom, tegnap kb 6-szor mostam egymásután fogat, akkor még megvolt a colgate is(colgate, signal, amodent)

:1. lépés, egy fogkrémre mind a háromból egy kicsit

2.,3. és 4. lépés: külön-külön

5-6.lépés ami maradt a colgate-ból abból még kétszer tudtam mosni fogat de este még kinyomtam még azt a kicsit az volt a hetedik esti fogmosás, de a fogaim ugyanugy néztek ki előtte meg az ínyem is megérezte a 7 menetet, a sok egyszeri fogmosástól kidörzsölődött de mostmár nem fáj

2015. aug. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!