Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elégedetlen vagyok a fogszabál...

Elégedetlen vagyok a fogszabályzós kezelésemmel, mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Történetem röviden: a felső fogsoromra került fel fogszabályzó, mivel a 4 metszőm nem volt rendezett. A bal oldali 4est kellett kihúzni. Ebbe belementem, mert úgy gondoltam, hogy annak a rése be fog záródni a többi fogam által.

A rendezetlenség nagyjából helyrejött, viszont az oldalsó metszőm még mindig kiáll picit és a foghúzás miatti rés is igen látványos.

Mivel a 18at betöltöttem, ezért 200e Forintomba került és most nagyon mérges vagyok, mert októberben le akarja szedni az orvos, pedig én egyáltalán nem vagyok elégedett az eredménnyel.


Mit tudok ilyen helyzetben tenni, mondjam meg neki, hogy nem tetszik az eredmény? Félek, hogy nem tetszene neki a vèleményem, de elég sok pénzem benne van, szóval tanácstalan vagyok most :(


2015. aug. 30. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát még jó, hogy mondd meg neki, ha nem tetszik. Nem az ő fogai, a végeredménnyel neked kell elsősorban elégedettnek lenni.
2015. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy szólj, hogy nem tetszik. A te pénzed van benne, és te kínlódsz meg érte.
2015. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
semmit
2015. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!