Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört rossz fogat hogyan...

Letört rossz fogat hogyan húznak ki?

Figyelt kérdés
Olyan fogra gondolok, ami alig látszik ki az ínyből. Szájsebészetre küldik az embert?

2015. szept. 14. 10:08
 1/5 OLYMPUS válasza:
Helló nem feltétlenül kerülsz oda ha jó a fog orvos akkor kitudja húzni nekem is félbetört fogat húzott ki igaz kissé fájdalmas de jobb mint a szájsebészet ezért én azt ajánlom keress jó fogorvost ne kontárt!!
2015. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érted menjek magánrendelésre? Nekem nincs rá pénzem.
2015. szept. 14. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a fogorvos eszénél van (és többnyire igen, ezért nem vállalja a felelősséget - na nem maga a foghúzás miatt, mert azt kitépné belőled, ha a beavatkozás utáni komplikációk miatt. Mivel erre amúgy sincs minden sztk-s fogászat felkészülve, felszerelve.) akkor 2 perc alatt ír neked egy szájsebészeti beutalót és ezzel le is tudta a dolgot. Te pedig a beutalóval már start kockához állhatsz a szájsebészeten (beutaló nélkül nem látnának el.) A szájsebészeten meg kivésik a fogad - az ott nem "tétel". Ha szerencséd van és körülmények is megfelelőek részedről egy 30 perces, többnyire pozitív élménnyel gazdagodsz. Ha "meredekebb" a helyzet ez több órás művelet lesz, fájdalom napokig, hetekig, gyógyszer és utólagos kontroll. A szájsebészet azért a legjobb megoldás, mert ott nincs olyan, amit ne tudnának megoldani! :) sok sikert!
2015. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem oda küldtek, de gyökérfogóval 1 perc alatt kiszedte a szájsebész.
2015. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi vésés, meg ilyen nincs... Sima gyökérfogóval kihúzzák. nekem kb fél perc alatt kikapta.
2015. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!