Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Koronából lehet lecsiszolni?

Koronából lehet lecsiszolni?

Figyelt kérdés

Van egy új korona az egyik fogamon, de túl magas lett. Minden rágásnál úgy érzem, mintha egy apró kavicsra harapnék rá. Fogsorom nem is fekszik rendesen mert ezen ponton érintkezik csak.

Lehet ebből a koronából valamennyit lecsiszolni?



2015. szept. 26. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamennyi lehet, menj vissza a fogorvoshoz.
2015. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Visszamegyek, szerdán amugy is mennem kell hozzá.
2015. szept. 26. 09:16
 3/6 anonim válasza:
Mikor mész vissza, akkor szólj neki mindenképp. Ha csak ideiglenesen van felragasztva akkor simán megcsinálják, ha véglegesen akkor is lehet megtudják oldani, csak nehezebb.
2015. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most szerdán megyek vissza.


Szerintem ez már állandóra van felragasztva. (Bár nem tudom, mert még sose volt koronám.) Pénteken elmentem, felrakta, harapjak rá, azt ennyi. Holnapig ne nagyon rgájak vele. Ennyit csinált, hogy ez most állandó ragasztás vagy sem, nem tudom. Sanszos hogy állandó.


Mindenestre xar így, hogy magas.

2015. szept. 30. 09:52
 5/6 anonim válasza:
Voltál szerdán? Megoldották? :)
2015. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam. Csiszolt belőle. Így már azért jó. Volt egy kis "csúcs" ami miatt magas volt. Ezt lecsiszolta a fogorvos. Szokni kell még, de talán jó lesz.
2015. okt. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!