Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm csak akkor...

Fogszabályzóm csak akkor lehet ha minden fogam rendben van?

Figyelt kérdés
Van fent elol egy fogam ami nagyon kiáll és emiatt mosolyogni se szeretek már. Valakitől egyszer azt hallottam, hogy csak akkor lehet fogszabályzóm ha előtte minden fogam rendbe rakom, de eléggé félek a fogorvostol 1-2 lyukas fog nem zavar. De azt az egyet mindenképp szeretném megcsináltatni. A válasz előre is köszönöm:)

2015. szept. 28. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt felrakta a doki az állandót, azt mondta, hogy csináltassam meg a lyukasakat, addig nem teszi fel. Azt mondta azért, mert most még könnyebb hozzáférni, később amikor felrakja, akkor már nem biztos hogy olyan egyszerű lesz betömni. És ami most még pici lyuk és nem fáj, pár hónap múlva gázos lehet..
2015. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem simán felrakták lyukas fogra :D Azt mondták, hogy nem vészesek a szuvasodások. Nem lett belőle baj (mostmég), de amint leszedik, tömethetem be.


Nem kellett volna hagynom, hogy így legyen, mert macerásabb lesz így. Te csináltasd meg mindenképpen előtte, jobb lesz az új, hidd el.

2015. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*úgy
2015. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!