Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Összeszedhettem valami fertőzé...

Összeszedhettem valami fertőzést a fogászaton vagy csak az ínyem érzékenyebb?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete fogászaton voltam, sima tömést csináltak a leghátsó fogamnak, de végigkocogtatta,nézegette a mellette lévőket, aminek következtében rá 1-2 napra elkezdett begyulladni az ínyem, mintha égett volna, fájt. Megnéztem az ínyem ott alul és a fogak közötti ínyrész meg van duzzadva, kicsit lilás/pirosas színű, ha mosom erősebben vérzik. Vettem corsodylt,aminek következtében a vérzés jelentősen csökkent, de még mindig ég és a színelváltozás is ott van. Felhívtam a fogorvost,de konkrétan elküldött a p*csaba, hogy ilyen bagatell dologgal miért zavarom. Kértem más magánorvoshoz időpontot, de kb. csak másfél hónap múlva tudnak adni,mert annyira tele vannak. Tudom, hogy így online azért nagyon nem lehet segíteni, csak gondoltam kiírom a kérdést, hátha tud valaki valamit.:(

2015. szept. 30. 09:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Próbáld meg a Meridol fogkrémet. Nekem segített legutóbb amikor volt íny alatti fogkő leszedésem, annyira fájt napokkal utána is, azt hittem meghülyülök, de ez segített.
2015. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cukikutyus ***** válasza:

Elképzelhető,hogy vannak olyan gondatlan fogorvosok,akik nem ügyelnek megfelelően a higiéniára,én is jártam olyan helyen,ahol nem volt túl bizalomgerjesztő a doki állandó köhögése,és vakaródzása...szerencsére végül az ellátást nem ő végezte,mert találtam jobbat.

Szerintem keresgélj még,mert biztos akad olyan fogorvos,aki korábban tud fogadni,de addig is azt tudom ajánlani,hogy használj Zendium fogkrémet,és szájvízet,szerintem az nagyon jó,meg nem árt ha beszedsz néhány Algoflex fortét,az leveszi a gyulladást,ha netán van.

Amúgy melyik fogorvosnál jártál,ha szabad kérdeznem ? Pesti ?

2015. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!