Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Örs vezér téri SZTK-ban...

Örs vezér téri SZTK-ban keresek jó fogorvost, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Konkrétan 4 nevet sikerült jobb ajánlások alapján kiválasztanom:

Keczéry Dorottya

Bánki Zoltán

Csorba Endre

Papp Brigitta

Ha ott van nagyon jó tapasztalat,más orvosra is kíváncsi vagyok. Én most tényleg a precízségre megyek,nem baj ha nem szupercuki,szúrta el kedves ember is már a családban fogainkat,a nem hányaveti fúrogatunk tömögetünk,majdeleszvalami hozzáállású orvost keresem,sajnos nagyon sok ilyen van. Írjátok meg kérlek,hogy mit tapasztaltatok,miért jó! Nagyon köszönöm! (a rossz tapasztalatot is várom,kihez Ne menjek. :D )



2015. okt. 5. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én őket nem ismerem, de a Dobos Borbála is ott rendel és hozzá NE menj, még ha ő lenne is ott az egyetlen élő fogorvos!
2015. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú róla már olvastam rosszat,nem fogok! Nagyon köszönöm,mindenki ossza a rossz tapasztalatokat, néhány embernek a fogait mentitek meg vele. :D
2015. okt. 5. 14:02
 3/4 A kérdező kommentje:
UPDATE! lehet valakinek jól jön. Keczéry doktornőnél voltam, még októberben kezdtük. Egy lukas fog,aznap nem volt röntgen,kifúrta betömte,szebb volt mint eredetileg,imádtam. De egy hónap után is fájt,visszamentem. Kiderült ráfúrt a fogbélre,begyulladt az ideg,gyökérkezelni kell.(életem első lukas foga..) halogattam,végülis ugyanott ambulánson kivették az ideget,aztán nála kezdtem a rendes gyökérkezelést,kb 2 hónapig cserélgette hetente az ideiglenes tömést,mert fájdogált,de MINDIG beszakadt az ideiglenes(megsüllyedt,kimállott) a fogamba pedig nem ettem vele órákig. Ma fejezte be végleges töméssel,és hát elég randán sikerült,valahogy a fogam és a tömés között egy részen húzódik egy barna sáv,fura alakja van(lefúrta a rágófog egyik csücskét h odaférjen és ott idétlenre formázta az anyagot) éles is,szóval béna lett.Néha nagyon szimpatikus, tiszteli az embert,és odafigyelve dolgozik látszik,néha ideges és nem érdekli annyira,nem is jó a végeredmény(röntgen nélkül túlfúrt,estére kipotyogó ideiglenesek,mai ronda fog). Kicsit durván dolgozik az ember szájában. A fiatal feketehajú orvos,rózsaszín köpenyes fekete hajú karcsú asszisztesel viszont hibátlanul kikapta az ideget,szuperaranyosak voltak,a nevét nem tudom. Csak nyitva hagyta a fogat 2 hétre,és ügyeletesként nem akart plusz 1 gyökértisztítást. nem is mondta h menjek,rosszat is tett. :P
2016. febr. 25. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Varajti Artúr! 217.-es szoba!
2017. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!