Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben egy nagyon jó...

Debrecenben egy nagyon jó fogorvos?

Figyelt kérdés

Keresünk egy jó szakembert.

Szempontok:

fájdalommentesen dolgozik (mert nagyon félek)

a szurija sem fáj(ettől meg pláne)

elsődleges célja, hogy mentse a fogat

és ne legyen drága! köszi



2015. okt. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó sor kizárja az előzőeket...:)
2015. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fingkirály ***** válasza:
100%

Nos...


Először is, gyakorlatilag az ÖSSZES fogorvos már elsősorban meg akarja menteni a fogakat, meglepő módon még az "ingyen", körzetiek is, sőt, most már ügyeleten sem a húzás az egyetlen rendelési időn kívüli művelet, ha nem azért kerülsz az ügyeletre, mert szájbarúgtak a helyi diszkóban és összevissza törtek a fogaid, akkor NEM húz, inkább gyökérkezel ott is.


Mindenki érzéstelenít már, pont azért, hogy fájdalommentes legyen.


A szurit MINDIG érezni fogod, de az én véleményem szerint az érzéstelenítés nem fájdalmas, max kicsit kellemetlen, ennyit meg csak kibírsz azért a jutalomért, hogy semmit nem érzel a fogászati beavatkozásból utána.


Nem drága? Háááát, az igazat megvallva, ha minőségi anyagokból készült tömést-gyökértömést-koronát-akármit szeretnéd a szádba, akkor igenis menj drága fogorvoshoz, aki gyanúsan olcsó, az sajnos többnyire silány cuccokkal dolgozik, amik nem tartósak, és mehetsz vissza hozzá évente vagy akár félévente, és hiába egy alkalommal olcsó, gyorsan ledolgozza a hátrányát :P

2015. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, akkor név?


Csak legyen jó és fájdalommentes! Nekem a volt dokim elég olcsó volt-5 ezer egy tömés, a szurit nem is éreztem. De mégsem a legjobb fogorvos. Azért szeretnék egy újat keresni.

2015. okt. 7. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Dr. Sike Gyula elég olcsó. Egy tömés 3000 ezer nála. Húzás szintén 3000 ezer.


Iparkamara utcán van. Rendel kedden és csütörtökön 16.00-tól, mint magán orvos. Én, csak a magánrendelőjébe járok.

Napközben a városi fogászaton dolgozik.

2015. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mennyire jó?
2015. okt. 7. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt vele problémám, évek óta oda járok.
2015. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dr. Bagdány Beátát ajánlom, Debrecenben a Bajcsy Zs. utcán, új a rendelője, jól felszerelt, szakmailag és emberileg is kiváló.
2017. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!