Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van értelme betegjogi képvisel...

Van értelme betegjogi képviselővel fenyegetőznöm?

Figyelt kérdés
Napok óta nagyon fáj a fogam, ma felhívtam a körzeti fogászatot, hogy mi a helyzet és szeretnék holnap menni. Azt mondta a hölgy hogy nemtudok menni mert nincs hely. Helyette péntekre írt be, hiába mondtam neki hogy csak holnap jó nekem. Ha holnap mégis elmegyek, mi fog történni? Van esély hogy megnéznek?
2015. okt. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sürgősségi ellátásban el kell hogy lássanak.
2015. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondta a hölgy hogy nem mehetek? :(
2015. okt. 7. 20:15
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Azt csinálnak a beteggel - tisztelet a kivételnek - amit akarnak. Sajnos az egész egészségügyben ez van. De lehet, hogy az előző válaszoló az éjszakai ügyeletre gondolt, nem? Akkor még ma éjjel túl lennél rajta.
2015. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisvárosban lakom, nincsen éjszakai ügyelet, csak 40 km-rel arrébb. Itt úgy megy hogy ha valakinek nagyon fáj a foga, akkor soron kívül bemehet akár időpont nélkül is, nem fogják elküldeni.
2015. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mentem volna, ha tudtam volna hidd el. Nem szeretek kinlódni. De a gyerekeket csak holnap tudom lepasszolni, máskor nem.
2015. okt. 7. 20:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi falun lakunk, innen 70km az ügyelet (a város). Kocsi nélkül megoldhatatlan. Taxi meg 8 ezerért visz be, plusz ugye mégegyszer annyi hogy haza is jöjjek.
2015. okt. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!