Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A letört foggal mit lehet...

A letört foggal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
az első fogam letört és nem tudom mit lehetne vele csinálni. mennyibe kerül megcsináltatni?

2015. okt. 11. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Árat nem tudok, ha megvan a letört darab, a fogorvos vissza tudja ragasztani.
2015. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az nincs. Kis darabról van szó. nagyon kicsiről..
2015. okt. 11. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

"Felépítik" a letört részt, úgy, hogy észre sem fogd venni utána a különbséget! Vagy, ha nagyobb a baj, akkor kapsz rá egy koronát.

Az ár attól függ, hogy hol csináltatod meg, milyen megoldást lehet alkalmazni, mennyire igényes megoldást választasz.

Ha érdekel, privátban küldök neked egy belvárosi szuper fogorvos elérhetőséget!

2015. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor most ez komoly dolognak számítana? Úgy értem gyakran előfordul? A korona jelentésével nem vagyok tisztában.
2015. okt. 11. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyengék a fogaim , kis darabkák törtek le belőle , mikor az első letört mentem fogorvoshoz ésmegcsinálta , de reggelre lejött , kb 3x vltam megcsináltatni , mára már feladtam :( nem akarlak elkeseríteni , lehet csak rosszul csinálta , vagy velem van valami :(
2015. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy dolog. Simán kipotolják, nekem érzéstelenítő nélkül csinálta meg a doki.
2015. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"

Akkor most ez komoly dolognak számítana? Úgy értem gyakran előfordul? A korona jelentésével nem vagyok tisztában."


ez nem komoly dolog, szinte mindenkivel megesik az élete során. Elég ha ráharapsz egy csontdarabra, vagy más keményebb dologra. vagy játék, sport során megütöd az arcod.


A korona egy olyan műanyag, vagy porcelán 8 netán arany) üreges műfog, amit az eredeti, lecsiszolt fogadra ragasztanak rá. Így nem kell kihúzni a fogat, hanem egy "páncélt" kap a sérült felület. Ránézésre nem lehet észrevenni.

2015. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmentem a fogorvoshoz adott érzéstelenítőt és 10 perc alatt megcsinálta, remélem így is marad.
2015. okt. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!