Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A herpeszt előidézheti ha...

A herpeszt előidézheti ha szerelmem borostás és sokat csókolózunk?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok a herpeszre amúgy is,de tegnap rengeteget smaciztunk és égett után és reggelre dagadt lett,herpesz lesz felül majdnem végig.
2010. márc. 16. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már volt herpeszed, akkor benned van a vírus és bármikor előjöhet. Hajlamosít rá a bőrsérülés is, most ez okozhatta hogy kijött. Érdemes vigyázni még a napozással, az is kihozza, kend a szádat nagy faktorú napvédő krémmel olyankor. Ha egyéb betegséged van, és az immunrendszered nincs topon akkor is ki szokott jönni. Immunerősítés segít, én az echinacea tinktúrát, vagy szirupot szoktam szedni.
2010. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igy van!! ez egy gyogyithatatlan betegség!!!

Ha egyszer volt akkor se mulik el teljesen csak vissza huzodik!!!

Nekem akkor jön ki ha legyengült vagyok vagy beteg lesszek!!!

2010. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!A bőrgyógyászom sem tudott rá mit mondani,hogy előzhetném meg,csak immunerősítőt javasolt.
2010. márc. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!