Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet kezdeni a szájpadlás...

Mit lehet kezdeni a szájpadlás oldalára tapadt étellel ha szájszagot okoz?

Figyelt kérdés
Bizonyos időközönként érzem hogy ott ragad valami és nem tudom leszedni se kohogessel se ujjal vagy fültisztítoval és most ki jött egy kis gombóc onnan tusszentessel és szinte széklet szaga volt már :( nagyon rossz néha kapar is. Tudjátok oda oldalra tapad fel félig lenyelve de látszik még
2015. okt. 15. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogmosas? Oblogetes szajvizzel.Moss fogat Minden etkezes utan vagy legalabb oblogess.

De szerintem rossz kategoriaba irtad.

18/L

2015. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fújj b+

Első körben próbáld megrágni az ételt, a rendesen megrágott falatok NEM TUDNAK feltapadni, olyan kicsit.

Második körben (vagy inkább ez is első, mert ugyanolyan fontos) menj el fogorvoshoz, mert tuti vmi gebasz van a fogaiddal, ha ilyen hamar erjedésnek indul a szádban az étel (bár nem értem, hogy rendszeres fogmosás mellett ilyen hogy valósulhat meg?!)

2015. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felragasztottad?
2015. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mosok fogat mindig . Este is reggel is . Egyszerűen néha oda tapad vmi mint a pattogatott kukorica egy darabja és nem jön le vmikor egy hétig . :(


Szó szerint durva széklet szaga volt ami most ki jött tusszentessel . Ha ilyen a szám szaga többet nem megyek emberek közé :( remélem a pasimnak nem tűnt fel

2015. okt. 15. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem a mandulakővel téveszted össze?
2015. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!