Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szodabikarbona+citrom le. Ezt...

Szodabikarbona+citrom le. Ezt osszekeverve es ezzel fogat mosva feherebb lesz a fog azt tudom. De heti hanyszor alkalmazzam?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Savval fogat mosni..? Merész. Fogzománcod nem lesz túl boldog.
2015. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
Heti hányszor? Kéthetente egyszer... ha meg akarod tartani a fogaidat.
2015. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehetőleg sehányszor, ha nem akarsz egy éven belül koronát.
2015. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
interneten talaltam egy cikket ott irtak h igy feheredik
2015. okt. 17. 00:52
 5/10 piriiiii ***** válasza:
100%
Azért, mert lekoptatja a fogról a zománcot. :(
2015. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább menj el fogorvoshoz, ne tedd tönkre a fogzomácodat, lehet hogy fehéríti, de hosszútávon bajt okoz.
2015. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze, az interneten elég sok hülyeséget lehet olvasni, hiszen bárki írhatja, az ötévestől kezdve a sarki pénztárosig.
2015. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne csinálj semmit a szódabikarbónával!!! Tesómnak alapból fehér foga van, és kipróbálta ezt a sz.bikarbónás fehérítést.. Épp az előbb nézte meg a fogát a tükörben, és nagyon sárga lett.. Ugyanis miután ledörzsölöd a fogzománcodon lévő réteget, sokkal könnyebben visszaszíneződik a fogad... Ez tény, ne próbálkozz. Én ajánlottam a tesómnak ezt az anyagot, most egy életre elrontottam a fehér mosolyát.:pppp
2015. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hulyeseget beszeltem. (elozo voltam) Ma kiprobaltom mashogy a szodabikarbonat, (ujjaddal felkened, (inyedhez ne erjen) es 20 percig a fogamon hagytam. Olyan feher a fogam. Elkepeszto meg most is a hatasa alatt vagyok. Szerintem egy heten tobbszor ne alkalmazd, gondolom ez is artalmas modszer. De elkepeszto.. Olyan.. Ahh .. Csak probald ki es meglatod.. :)
2015. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azért lett sárga a foga, mert ha ledörzsöli a zománcot, egyre láthatóbbá válik a dentin, ami sárga.

A zománcot senki nem fogja neked visszaadni.

2016. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!