Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szám szélén, a sarkánál fájó...

Szám szélén, a sarkánál fájó dudorok jelentek meg. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Először pattanásnak hittem. Megnyomtam, de nem jött belőle semmi, másnapra 3x akkora lett és nagyon fájt!

Eltelt 2-3 nap, kisebesedett, lekapartam a sebet és ki tudtam nyomni. Pontosan olyan volt, mint egy picike pattanás!

Ekkor másnapra szinte el is mult, a seb megmaradt még pár napig aztán olyan lett mint volt!


Rá 2 hétre kb megint kis pattanásnak néztem, megnyomtam, megdagadt! Most még jobban fáj, mint akkor, sőt, egymás mellett 3-4 ilyen is van!

Lekapartam most a sebet és egyet ki tudtam nyomni!

Iszonyatosan fájt, még a fogfájás is kellemesebb ennél!!


Mi lehet ez? Lehet, hogy csak valami belső pattanás szerű? Vagy valami más? Herpesz esetleg? Még sosem volt hasonló fertőzésem...


Nem volt új szexuális kalandom sem és 99%, hogy nem ettem ittam más után!


Mit tegyek? Mi lehet ez?


2015. okt. 17. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Pocsék az immunitásod. Hozd rendbe, a sebeket ecseteld teafaolajjal.
2015. okt. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőr alatti pattanás, de rosacea is lehet, nem szabad nyomkodni, nézesd meg bőrgyógyásszal.
2015. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!