Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vlki tdna nekem segíteni...

Vlki tdna nekem segíteni abban hogy az ajkak ki száradását hogy lehet kezelni? A bőr is szakadozik fel rajta eléggé fájdalmas. Mások szerint a hidegtől van ez.

Figyelt kérdés
Leginkább most otthoni módszerek érdekélnének, nincs nyitva bolt:s ünnep miatt! De ha valaki tud bármiben segíteni szívesen meg hallgatnám!:) köszönöm! (bunkok kerüljenek!!)

#Segítség!:)
2015. okt. 23. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne nyálazd, mert a savas ph jobban szárítja. Igazából hidratáló krém kellene rá , de ha lesz bolt semmiképp ne vegyél labellot és társait, mert ront rajta csak a nép nem veszi észre a bizniszt benne. Bármilyen vizes alapú hidratálókrém jó lenne rá.
2015. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kókusz zsir, legjobn mindenre, enis hasznaltam es puha , szep lett tole a szam.!:)
2015. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerimtem az nem igaz ha a labello nem jo ra, mindennap hasznalok labelollot es ha egyik nap mondjuk felszakad vagy en elkezdem piszalni a szamat, akkor utana bekenem es ugyanolyan sima lesz.. Ugyhogy a labello is jo
2015. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is folyamatos problémám volt van evvel, bőrszakadásig nem jutottam de már oda igen, hogy annyira ki volt száradva, hogy nagyon fájt ahogy kinyitottam a szájamat, ha érzem, hogy kezdődik, hazai szilvapélinkát rácsepegtetek ilyen arclemosó vattára és avval áttörölgetem az ajkaimat többször is, utána nivea krémmet kenek rá, egyik szőlőzsir sem használ semmit már nekem, inkább mégrosszabb tőle de nem hidratálja, de evvel a szilvapálinka nivea krém 2-3 nap után már hat
2015. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen ajakápoló nincs otthon?

Rendszeresen kellene kenni zsíros krémmel, van, aki a vazelinra esküszik, más a shea vajra vagy kakaóvajra, mézet is hallottam már.

2015. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld feljavítani az immunrendszered működését. Meglátod krémek sem fognak kelleni. Használj citrogrep csöppeket is.
2015. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó a labello....pár órát..aztán a nagy mennyiségű glicerin ami benne van elkezdi kiszárítani direkt a bört és mivel az úgyis jó volt rá rákened megint...és elindul a kör ;)
2015. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitségét!:) hát van itthon nivea krémem nem 1 :) kenjem rá? és tényleg helyre hozhatja?:o (egyébként nekem sose volt ilyen panaszom,csak mióta hideg van, és hogy védeni akartam a szám ezért kentem rá szájfényt:( De rá jöttem hogy mégse volt túl jó ötlet! Most csont száraz a szám, és a páromnak sem túl vonzó most a szám. . Érezni a fel szakadt bőrt meg stb:( elég kellemetlenül érzem még Énis magam:/
2015. okt. 24. 01:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyúan kiszáradós a szám, főleg most, hogy szedek egy gyógyszert. Igazából mindig mondták nekem, hogy többet kéne innom - és ez valóban igaz, kicsit keveset iszom. Én volt amikor próbáltam mézzel kenni, egész jó lett tőle. De én is az ilyen vizes alapú krémekre esküszöm, illetve egy jobb féle ajakbalzsamot szerezz majd be (nekem a bebe vált be a legjobban).
2015. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha szőlő zsirral kenem? mert most azzal kentem le mert reggel mikor reggelizni szerettem volna iszonyatosan fájt kise tudtam nyitni:(( és inkább Halasztottam
2015. okt. 26. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!