Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Implantológus pár mm-vel...

Implantológus pár mm-vel arrébb fúrta az implantátumot, mint kellett volna, és így nem lehet normálisan kialakítani a koronát sem, hogy elférjen, tehát az egészet újra kéne csinálni. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

ha eltávolittatom az implantátumot, utána mennyit kell várni, hogy begyógyuljon és ismét beültetés lehessen?

Lehetséges-e ez egyáltalán?

Nagyon el vagyok keseredve, rengeteg pénzt, időt beleöltem, és örültem, hogy végre túl vagyok rajta, de még pár lépéssel hátrébb vagyok, mint voltam...

Minden jótanácsot megköszönnék.


2015. okt. 24. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hónap papíron, de inkább 8-10 hónapot mondanék. Gondolom te érzed pontosan, azt a 2 mm-t, amiről beszélsz xd Egyébként itt is látszik, ha az ember nem fizeti meg a minőségi fogászatot, hanem csak megelégszik egy közép kategórával ez lesz a vége. A legalsó szint az sztk-s és sufnituning fogászok. ennyi. "Ön újra húzhat."
2015. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről szakorvosi véleményed van ,vagy te állapítottad meg ? Az orvos mit mond ?
2015. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Foghíddal sem megoldható?
2015. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!