Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki fel tudna világosítani...

Valaki fel tudna világosítani olyan szempontból, hogy ha fogorvoshoz kell mennem akkor mehetek más városba is fogászatra? Mert egy kisebb településen élek de itt a fogdoki egy kalap .. , még főiskolára járok (20 éves vagyok).

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz persze.
2015. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amugy, hol vannak a jó fogorvosok? nem egy ismerősömtől hallottam ,hogy rosszul dolgozik a körzeti fogorvosa.
2015. okt. 25. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Menni mehetsz de az sztk nem köteles fogadni ha nem az ő körzetébe tartozol. Magánhoz viszont oda mész ahova akarsz de értelem szerűen az fizetős.


Jó fogorvost ajánlani nehéz ha nem tudjuk hol. Modhatom Erdőkertesen dr. Patonai Imolát de lehet neked messze van.

2015. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem messze van, de azért köszi!
2015. okt. 26. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Mehetsz máshová, de ott általában fizetni kell, mert csak a körzeti köteles ellátni ingyen.


De kérdezősködni nem árt, kinézel egy dokit, felhívod, hogy még nincs körzetid, hogy megy a dolog.

2015. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!