Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogkőleszedés?

Fáj a fogkőleszedés?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fogkőleszedésre, és már nagyon félek hogy fájni fog, mire számítsak?

2015. okt. 25. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit kellemetlen, de nem kell félni tőle, nem fáj.
2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkabb kellemetlennek mondanam. Nekem csinaltak mar parszor. Nem kell betojni, annyira nem veszes.
2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ahol csúnyább, és nagyon a fog íny felőli részén van, ott bizony hozzáérhet a műszer az ínyedhez. Ilyenkor nem érzéstelenítenek semmivel, a fogak környéke meg eleve érzékeny. Én nem mostanában fogok visszamenni a fogorvoshoz, a legutóbbi fogkő leszedésemkor a felmelegedett csiszolófejjel több helyen is megégette a számat. De egyébként is fájt, mert enyhén gyulladt volt az ínyem, amit ő utólag közölt, és gyakorlatilag mindenhol hozzáért. Annyi vért köptem meg nyeltem, hogy már rosszul voltam tőle.

De azért nem kell félned, gyorsan vége lesz.

2015. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!