Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Implantált fogaimra került...

Implantált fogaimra került koronákkal nem vagyok megelégedve, van ilyenkor lehetőségem élni a vásárlástól való elállástól? Kiszedik amit beraktak, és visszakapom a pénzt? 2 év garancia van rá.

Figyelt kérdés

nemrég lett megcsináltatva, de sehogy sem tetszik a korona és nem jó miatta az illeszkedés sem! Fogorvost váltanék, koronát és felépítményt kivetetném és ,mivel garanciális, szeretném a pénzt visszakérni, hogy máshol csináltassam meg belőle fogaimat. Lehetséges-e ez?

Nem javíttatni akarom, hanem másikfogorvorvossal megcsináltatni. Itt már egy ideje szenvedek és nincs változás.

Milyen esetekben vagyok jogosult visszakérni a pénzt?

Nem kevésről van szó és mindenképp újra akarom csináltatni.

Vki esetleg volt hasonló helyzetben?

Vagy, aki ért jogi ügyekhez /fogyasztóvédelem, stb, mi a véleménye?



2015. okt. 29. 03:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Lényeg, hogy nem javíttatni akarom már, hanem pénz vissza és máshol folytatni.

Vásárlástól való elállás vonatkozik erre is? Vagy más? ha nem vagyok elégedett az eredménnyel...

2015. okt. 29. 03:14
 2/5 anonim ***** válasza:

ez olyan mit a gépkocsi lopás: nem árt előtte okosnak lenni

Gondolom megbeszéltetek mindent az orvosokkal és papírt is kaptál rendesen - ezekben foglaltak szerint járj el! Ha csak sufnituningoltattad magad valahol sajnálom, de szerintem nem kapod vissza a pénzedet. Ha minőségi altatásos és esztétikai fogászaton fizetted biztosan nem lehet semmi gond, mivel gyakorlatilag mindenen élettartam garancia van. Beszéld meg azokkal, akikkel csináltattad!!

2015. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp a szerződés a lényeg,hogy mit irtál alá.Mondjuk implantátumnál elég kevéske garanciát adtak rá..vagy ez csak a korona részére vonatkozik ?
2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi papírt nem adtak/írtam alá, annyit mondtak el h 2 év garancia van a koronára
2015. okt. 29. 19:46
 5/5 A kérdező kommentje:
mik a lehetőségeim?
2015. nov. 4. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!