Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a Szentkirál...

Rhoda kérdése:

Mi a véleményetek a Szentkirályi utca 40. alatt működő fogászatról?

Figyelt kérdés

Eddig vegyes infókat hallottam róla, van aki nagyon dicséri és egyesek szerint egyenesen hentes munkát végeznek.

Azt is hallottam, hogy hiába a 0-24 órás nyitva tartás, az esti vagy a hajnali órákban nem mindig van benn olyan orvos, aki el tudna látni. Valamint, hogy elsősorban a lakhely szerint hozzájuk tartozókkal foglalkoznak, így van hogy akár 5-6 órát is várakoznod kell.



2015. okt. 29. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhonnan fogadnak. Én ugyan körzetileg is odatartozom.

Nagy hely, így jót és rosszat is ki lehet fogni, de mivel oktató fogászat, ezért elég jól fel vannak szerelve.

2015. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rengeteg a beteg,"ingyen" van,és rengeteg a tanuló.

Az ellátás ennek megfelelő: attól függ,épp mit/kit fogsz ki.

Mindenestre nagyon dicsérni kétlem,hogy lehet,egyszerűen tömeggyógyítás folyik,nem jut érdemi idő a betegekre.

Ha lyukas fognál komolyabb problémád van ,én vállalom a véleményem és nem ajánlom.

2015. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm! Azóta megoldódott!
2015. dec. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!