Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok, ti szigorúan...

Fogszabisok, ti szigorúan betartjatok a "szabalyokat" az ételekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl.: nem lehet ragozni, magvakat enni

Ilyenekre gondolok :)


És miért? :)



2015. okt. 29. 16:48
 1/8 anonim válasza:
Én egyáltalán nem. 6 hónapja van fenn és semmi probléma nem volt meg vele úgy, h mindent eszem ( alma, rágó, mogyoró stb).
2015. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem már le is szedték és nem volt semmi gond. Ettem, amit megkívántam.
2015. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem,de azert ezt a dokidnak nem kell tudnia :)
2015. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a rágót hanyagolom, elég macera kiszedni az ív alól, ha belemegy. Kemény dolgokba sem harapok, az almát pl szeletekre vágom, nem csak úgy beleharapok, azt azért annyira nem szereti a fogszabi. Meg amikor ívcsere van és érzem, hogy feszül, akkor egyrészt fájna is, másrészt nem akarok plusz feszülést adni neki ilyesmivel, nehogy lepattanjon a breki.
2015. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rayna ***** válasza:
Nekem 1 éve van fogszabályzóm. Eleinte betartottam, mert még kb fájtak is ezeknek az ételeknek a fogyasztása, de aztán már nem érdekelt, ettem mindent, mi jól esett. :D
2015. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem már leszedték, de engem nem nagyon érdekelt, hogy mit ehetek és mit nem. Amihez kedvem volt azt ettem, szóval szerintem hülyeség, hogy ezt nem ehetsz meg azt nem ehetsz. Egyetlen probléma van: Nem nagyon esztétikus meg szép látvány, nyitva van a szád, viszont az meg megoldható egy gyors fogmosással.;)
2015. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem tartom be, az a helyzet, hogy nekem nagyon sok ideje fent van már és még egy darabig fent is lesz, enni pedig imádok, tehát ha pont olyat kívánok meg amit nem lenne szabad.. nem zavartatom magam.:D Még az orvos előtt se feltétlenül titkolnám el, ha rákérdezne. Bajom sose származott még belőle.
2015. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én se szoktam betartani :D

Jó, persze ha faj, akkor nem eszek keményet

És nekem se volt meg ebből semmi bajom

Amikor lejött a szajpadlastagitom akkor is puha ishlertol :'D

2015. okt. 31. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!