Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet a fogszuvasodas...

BJ98 kérdése:

Mit lehet a fogszuvasodas ellen tenni?

Figyelt kérdés
Üdv. Minden nap mosok fogat persze iszok/eszek cukros dolgokat mint mindenki mas.Szoval az egyik fogam (elöl van) olyan mint ha le lenne törve vagy mint ha egy kis lyuk lenne benne (ami azert annyire nem kicsi) az iny es a fognak a tövenel van a lyuk es belül barna igen tudom hogy ez mit jelent.De mit lehet ellene tenni? ha el megyek fogorvoshoz mit csinal vele? (ki huzatni nem akarom)
2015. nov. 1. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész fogorvoshoz, és betömi. Rendszeres fogápoláson kívül nagyon sok mindent nem tudsz tenni.
2015. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van 1 tömött fogam de annak meg van a maga szine gondolok itt a tömesre es ha ezt a fogam tömi be akkor azt is ilyen "feketebb" szinu tömessel tömi be vagy feherrel? mert azert elegge hülyen nezne ki ha fekete tömes lenne.
2015. nov. 1. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor voltál te utoljára tömetni? Már jóóópár éve nem használják az amalgám töméseket (a feketés) hanem rendes fogszínű tömések vannak. Ha amalgám tömést kaptál, akkor ne menj oda vissza :)
2015. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat nem most voltam tömetni :)
2015. nov. 1. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azt kihúzni, menj el fogorvoshoz, betömi és nem árt időnként a fogköveket leszedetni, valamint naponta 3szor alaposan moss fogat és használj fogselymet is naponta.
2015. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mosol fogat elégszer, de úgy látszik nem jól. Én sok elég sok cukros dolgot eszem, és semmi gondom nincsen, fogkő leszedésen sem voltam soha az életemen (23 éves vagyok). Akkus elektromos fogkefe kell, és jó technika.


Ha szuvas a fogad akkor menj el minél hamarabb fogorvoshoz, mert azt te nem tudod már megjavítani, a helyzet pedig csak rosszabbodni fog, és a leheleted is nagyon büdös lesz.

2015. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!