Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Naponta 2x mosok fogat, mégis...

Naponta 2x mosok fogat, mégis sárgásak a fogaim. Mit tudnátok ajánlani a fehérítésükre, ami hatásos és lehetőleg házilag is alkalmazható?

Figyelt kérdés
pl.a fogfehérítő fogkrémek közül melyik az,ami tényleg hat?

2015. nov. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
az egyik ismerosom a szemem lattara probalta ki, hogy citromnak a hejaval dorzsolte a fogat, es tenyleg feheredett neki, de nem tudom, hogy ez mennyi ideig hatasos.
2015. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak ez eléggé károsítja a fogzománcot, szerintem

szódabikarbónát szoktam használni, bevált

2015. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Dentin színe ilyen. El kell fogadnod. A fogdehérítésről meg csak annyit, hogy káros, mivel koptatja a fogzománcot.

Sok fogorvos meg se csinálja a fogfehérítést pont emiatt, hiába plusz bevételtől esik el.

2015. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szódabikarbónával dörzsöltem a fogamat a fogkefével és lemarta róla a sárgát. Nem kellemes az íze, de viszont folyton öblítsd a szádat :)
2016. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint fent is emlitettek. A szodabikarbona nagyon jo ez problemara:)
2018. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!