Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó feltétele után...

Fogszabályozó feltétele után hogyan váltsak orvost? Csinált már valaki ilyet? Hogy mondta meg?

Figyelt kérdés

Cirka 250 km-rel odébb költöztem az egyetem miatt, haza meg csak nagyon ritkán, másfél havonta járok, ezért szeretnék itt, helyben keresni másik dokit, elvégre Budapesten vagyok, csak nem tudom, hogyan szokás ezt csinálni, vagy egyáltalán mit mondjak a jelenlegi dokimnak. Abban biztos vagyok benne, hogy egy kissé haragudna rám, de szerintem meg lehet érteni, hogy nincs túl sok szabad időm és energiám mondjuk éjszaka órákat utazgatni hazafelé.

Szóval ha bárki bármi hasznosat tudna nekem tanácsolni, vagy hogy merrefelé induljak el ezügyben, nagyon megköszönném. :)



2015. nov. 29. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 6 órát utazom oda-vissza a dokihoz, mert csak másik városban találtam olyan dokit aki csinál nekem megfelelő modern, gyors eljárású kezelést. Simán kibírható, havota csak egyszer kell menni.A váltás ha magán akkor nagyon nem könnyű, nekem az ár úgy lett számolva, hogy egész kezelés havi részletre van lebontva. Szóval h nálad is ilyen van, akkr macerás.

Szerintem gondot okozhat még az is, hogy egy-egy orvos máshogy tervezi a fogszabályzást (ez minidg egyénre szabott), szóval a két orvosodnak biztos, hogy kell konzulálniuk, ami viszont az orvostól függ, hogy hajlandó-e és ha igen mennyire alaposan mondja el a dolgokat a másik dokinak.


De egy szó mint száz, kénytelen vagy beszélni az orvosoddal és megkérdezni, hoghy mit tud tenni az érdekedben.

2015. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* konzultálniuk
2015. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte és kész. Elmondod, hogy az egyetem és egyéb elfoglaltságaid miatt ritkán tudsz hazajárni. Esetleg megkérdezheted javasolna-e valakit?

Viszont ha megoldható, hogy mondjuk péntekre vagy hétfőre tegye a kezeléseidet (vagy akár hétvégére), akkor lehet érdemesebb hazajárni. Budapesten nem biztos, hogy találsz olyan orvost, aki azonnal tud fogadni ÉS jó szakember is. Azt pedig nem teheted meg, hogy hónapokig hanyagolod a kezelést. És a fővárosi árak jóval magasabbak is általában, ahol nem, ott oka van sajnos.

2015. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!