Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmex sensitive professional...

Elmex sensitive professional az csak krémezésre van, vagy rendes fogmosásra is?

Figyelt kérdés

Nem a sima zöld elmexről beszélek, hanem a professional aminek olyan 1300 ft körül van az ára és kifejezetten a fognyaki érzékenységre van.

A használati utasítás nem egyértelmű.

Aki használja, az legyen szíves megírni, hogy ugyanezt lehet-e rendes fogmosáshoz használni vagy ahhoz inkább a sima zöld elmex legyen?

Köszönöm.



2015. dec. 12. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ez fogkrém, a fogkrémet fogmosásra szokták használni...mi a kérdés? ..... o.O
2015. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem olvastad a használati utasítást, akkor nem tudod mire gondolok.

Nem véletlenül nem írtam ide a szövegét. Olyanoktól szeretnék választ kapni akik használják is.

2015. dec. 12. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi nem egyértelmű ezen:

"Használati utasítás:

Az azonnali eredmény érdekében ujjával gyengéden masszírozza az érzékeny területre 1 percen át naponta kétszer. Használat után zárja vissza a kupakot."?

2015. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az érzékeny fogakra. Nem minden fog érzékeny. Vagy másnak igen? Nekem csak pár ilyen fogam van.
2015. dec. 12. 17:20
 5/10 A kérdező kommentje:

Plusz, utána még van egy fogkefés szöveg is.

Nincs normálisan megfogalmazva.

2015. dec. 12. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol írja, hogy minden fogra? Az ÉRZÉKENY TERÜLETRE!
2015. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azt hiszem, hogy nagyon alacsony a kerítés ... :(
2015. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ugyanaz az ember írta az eddigi válaszokat, vagy nem, de az elején azt írta valaki hogy rendesen fogat mosni, ez nyilván minden fogat jelent.

A másik meg ugyanazt írja felháborodva amit én is írtam.


Egymás lehúzása helyett inkább írjátok meg ha ti is használjátok ezt a fogkrémet és hogy hogyan használjátok.


Akinek normális a szövegértési képessége és nincs beszűkült gondolkodása, az a szöveg elolvasása után megérti hogy miért mondom hogy nem egyértelmű.

Akinek ez nem megy, az legyen szíves távol maradni ettől a kérdéstől.

2015. dec. 12. 19:40
 9/10 A kérdező kommentje:

Találtam értelmesebb embereket akik normálisan kommunikálnak és így kiderítettem hogy a többség hogyan használja.

Ha valaki idetéved és érdekli: csak az érzékeny fogat kell megmosni vele.

2015. dec. 13. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvastam az eddigi válaszokat, de gondoltam leírom én is a sajátomat:

Én először 1-1 percig ujjal masszírozom az érzékeny területekre, majd Elmex Sensitive fogkefével mosok fogat ugyanezzel a fogkrémmel. Fogmosás után pedig szájvizet is használok.

2016. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!