Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A héten megyek fogorvoshoz és...

A héten megyek fogorvoshoz és rettentően félek. Vettem HOVA tablettát ami elvileg nyugtató hatású, de nem tudom hányat vegyek be előtte? Úgy tudom nincs túl erős hatása, de ezt lehet recept nélkül kapni.

Figyelt kérdés
Soha nem használtam még se ezt se hasonlót, eltúlozni se akarom, de jó lenne azért ha megnyugtatna valamennyire. Sajnos ha az ember nagyon fél a legkisebb dolog is fájdalmas, de ha nyugodt akkor sokkal nagyobb a fájdalomküszöb, persze ezt könnyű mondani, nyugodtnak maradni nehezebb.
2010. márc. 23. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek fogorvoshoz, s két dologtól féltem életemben: a fogorvostól és a hullámvasúttól.

Találtam egy kedves, figyelmes (s nem utolsó sorban sármos) fogorvost, akitől már nem félek.

Persze minimális izgalom van az emberben, mert hogy mennyire fog fájni meg ilyesmi, de ne szedj gyógyszert.


Nyugtasd magad azzal, hogy muszáj elmenni, szebbek lesznek a fogaid, egészségesebbek stb.


Kitartást! Ő csak jót akar a fogaidnak.

2010. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz, vigyél egy hordozható dvd lejátszót, kérj dupla adag fájdalom csillapítót, rakd fel a lábad aztán tátsd ki a szád és indítsd el a filmet!!


Néha azért nézz oda mit csinál nehogy a másik fogadat fúrkodja ki a pancser, és ne röhögj túl hangosan a komikus jeleneteknél!

2010. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szerintem az lesz hogy tesztelem még ma a gyógyszer majd estefelé aztán meglátom van-e hatása.

12:27 ezt ugye nem gondolod komolyan ? :) Szerintem a lejátszóval együtt dobna ki a fogorvos. Mondjuk azt is nehezen tudom elképzelni hogy miközben fekszek a székben, egy reflektor világít a szemembe, a fogorvos fölém hajolva épp a felső fogamat fúrja, tudok olyan pozícióba kerülni hogy lássam a filmet.

2010. márc. 23. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, túlélted a fogorvost? Nekem már be is tömte a fogamat, még jövőhéten kell mennem.

12:17

2010. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénteken megyek du 6-ra. Még végigizgulhatok előtte 1,5 napot :S Jó neked hogy már túl vagy rajta. Fájt ? :)

A gyógyszert egyébként teszteltem tegnap, egyet vettem be és szerintem semmi hatása nem volt.

2010. márc. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!