Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek Dr. Kósa...

Mi a véleményetek Dr. Kósa Zoltán fogorvosról? (Nagykőrös) Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 16:19
 1/2 anonim válasza:

Tisztelettel


Bár elnézve a dátumot . . .

Lehet, picit későn jutottam ide a válaszommal.


Nos Kedves Kérdező, röviden írok tapasztalataimról. Nem mellékesen Dr

Kósa Zoltán személyes ismerősöm, és fogorvosom lett míg Nagykőrösön laktam.


. . . volt egy bölcseség fogam, melyet az akkori - helyi forvosguru, szaktekintély megállapítása alapján komoly szájsebészeti eljárással lehet eltávolítani. De nagyon kellemetlen lesz, mondta ő.

Egy másik - szintén szakmai tekintély ' is teljesen hasonlóan vélekedett.


Zsuzsika, aki anno épp Zolika segítsége volt a rendelésen, bátran biztatott " gyere el, Zolika biztosan megoldja "

Természetesen elmentem, s láss csodát Ő valóban 59 perc alatt eltávolította a legkisebb fájdalom nélkül.

Ráadásul emberileg is nagyon barátságos, kedves volt hozzám.

Erre fölbátorodtam és egy teljes szervízre bejelentkeztem a magánrendelőjébe. Mindég pontosan, korrekten és lelkiismeretesen dolgozott.

Emlékeim szerint kb 2 hónap alatt minden javítandó fogamat tökéletesen rendbe tett.

- nem kell nagy munkákra gondolni, tömésekről volt szó -


Nos, én bátran merem ajánlani Őt.

Kedves, Barátságos és lelkiismeretes. S mint a fenti történetből is kiderülhet, nem ismer lehetetlent . . .


Baráti üdvözlettel

Kóra Sándor


- az eset óta / kb. 15 éve / nem találkoztam vele, mivel már rég nem nagykőrösön lakom . őszintén kívánom Neki és Neked, hogy jó egészségben tudjon fogadni a rendelésén -

2016. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdvözletem!

Köszönöm szépen hosszú és hasznos válaszát!

2016. jan. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!