Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog-előtörésnél...

Bölcsességfog-előtörésnél milyen jellegű a fájdalom? Lehetséges, hogy csak az állkapcsomban, arcomban érezzek húzó-nyomó fájdalmat, de a fogaim területén, a számban nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ötödik napja tompán, nyomón-húzón, enyhén, de azért meglehetősen zavaróan fáj az állkapcsom szöglete, a fül előtt egy ponton az arcom és az állkörnyéki nyirokcsomóim a bal oldalon, ezek nagyobbak is. A torkom is piros ezen az oldalon. A fájdalom szakaszos, néha órákra megszűnik, éjszaka nem érzem, legalábbis nem ébredek fel rá. Amikor belekezd, épp annyira érzem, hogy zavarjon... nem kifejezett fájdalom, inkább ilyen húzó érzés... Beteg nem vagyok, nem folyik az orrom, nem köhögök, láztalan vagyok.


Ugyan vannak szuvas fogaim (2 db) ezen az oldalon, de sem a fogak, sem a szám belső része nem fáj, nem tudom behatárolni, honnan eredhet a fájdalom.


Bölcsességfog lehet? Azon az oldalon még sem az alsó, sem a felső nem jelent meg, jobb oldalon az alsó már igen, de az nem okozott különösebb panaszt, míg előtört... igaz, akkor kapkodtam a gyógyszert, ha a fájdalmat észleltem...


most ezt nem lehet, 12 hetes kismama vagyok és csak a köv. hetekben jutok el a fogorvoshoz, a nőgyógyászom eddig nem engedte... pedig lesz mit kotorászni...


Segítségeteket, tapasztalataitokat előre is köszönöm!


2016. jan. 4. 13:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!