Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek lenyomatvételre...

Holnap megyek lenyomatvételre fogszabályzás miatt. (SZTK-ba) Mennyit kell kb. várni arra, hogy az állandó készülék felrakják? (a mintavételtől számítva)

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
tesómnak 2009.11.17-én volt a mintavétel,11.24-én vissza kellett mennie, azután jött a karácsony, így akkor nem mentünk abban a hónapban és 2010.01.07-én rakták fel neki a rögzítettet
2010. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor nagyon sokat kellett várnia:S Én is nagyon sokat vártam már eddig.. júniusban jelentkeztem be, és még csak most kerültem sorra a mintavételnél.. nem értem, először minek kellett visszamennie?
2010. márc. 25. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

azért, mert kiszedte a gumit a foga közül és felrakta a gyürűt a hátsó fogakra.

Ő is szeptember 15-én ment legelőször, és majdnovemberben mentünk vissza mintavételre.

2010. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem magánrendelésen is 1 hónapot kellett várni.
2010. márc. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!