Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitség! Frissen felrakott...

Segitség! Frissen felrakott korona alatt eloszor fajdalom mad vér?

Figyelt kérdés
Kihuztak egy fogamat oldalt (azthiszem jobb also hatos... Nem tudom), kesobb lecsiszoltak ket szomszedjat, nem kaptam ra 1 hetig ideiglenes koronat (sok helyen nem raknak ra, ez bevett dolog) de aztan megkaptam a veglegest. Fajt, mar vagy egy honapja faj, idokozben megint elmentem, es mondta, hogy lehet tul magas, csiszolni kene... Talan jobb lett egy kicsit de meg mindig fajt. Ma elkezdett magatol sajogni a fogam kicsit fajva, hidrgre is erzekeny. Szajzuhannyal probaltam a korona korul mosni majd fogselyemmel erre elkezdett verezni...? Viszont valamiert most nem faj annyira csak par masodpercig verzett egy kicsit. Mi lehet ez?

2016. jan. 6. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg azzal kiegeszitenem, lehet az az oka a dolognak..., hogy amikor eloszor lecsiszoltak, azt mondta az orvos, hogy az inyt nagyon szetbarmolta es hogy ilyen gelt kenjek ra, na azt nem kentem ra, csak ilyen hagymaszagu fertotlenitot. Csak mondom hatha ez is szamit valamit... A ver nem tudom hogy a korona alol jott e vagy mellole mert nem lattam csak vert annal a fogamnal.
2016. jan. 6. 23:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csiszolásnál előfordul, h az íny megsérül, hisz ahogy az orvos készíti elő a fogat a lenyomat vételhez kénytelen eltartani, h a minta tökéletes legyen és illeszkedjen a fogra. Idő kell még meggyógyul, gengigelt ajánlhatta, az a legjobb. Az viszont, h nem tett rá ideiglenest igen nagy hiba, hisz szabadon voltak a fogak így nem védte őket semmi, se a hidegtől melegtől. Reméljük nem kell gyökérkezelni a fogadat és csak azért fáj.
2016. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!