Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 27 éves vagyok, mivel elöl...

27 éves vagyok, mivel elöl kiáll a szemfogam, meg egyébként is tetszett, héjkerámiát akartam feltetetni. Lebeszéltek róla. Így fogszabályzót fognak feltenni. Kérdésem, vajon meddig kell rajta maradnia?

Figyelt kérdés
Akiknek volt fogszabályzó, mennyi ideig marad fent? Nekem minden fogam egyenletesen szépen áll, csak azzal az egyel van gond. Megúszom vajon fél évvel?
2016. jan. 7. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiáll a szemfog tág fogalom. Nekem hasonló gondra 10 hónapra kaptam fogszabályzót. Ez ráadásul az egyik legdrágább eljárás, hagyományos készülékkel 2 évet mondtak. Menj el konzultációra, ott elmondják milyen lehetőségeid vannak. Ha fél év alatt szeretnéd megúszni, akkor készülj fel, hogy egy vagyon lesz 😞
2016. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szemfogadnak nyilan kell a hely, azert all ki* igy az osszes fogadnak vele egyutt kell igazodnia, szerintem minimum 8 honap.

Nekem a bal felso 1esem allt ki, illetve a szemfogaim kisse farkasfogak voltak, 2 es fel eve van fent felul a fogszabalyzo.

2016. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!