Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső fogív tágításával...

A felső fogív tágításával lesz rés a legelső fogaim között?

Figyelt kérdés
Az orvos 2 hónapot mondott a készülék használatára és minden nap tekerni kell majd. Ha valakinek volt/van ilyen fogívtágítója akkor az mondja el a tapasztalatait!

2016. jan. 8. 16:47
 1/5 anonim válasza:
Miert kene res a felso fohaid koze?
2016. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akatsukiforever válasza:
Nekem is lesz ilyen fogtágítóm, de szerintem a felső fogaid alakjától függ, hogy lesz-e rés az első fogaid között.
2016. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem csütörtökön rakják fel, pénteken avatás (igen eléggé elcsúszott). Úgyhogy nagyon rossz lesz nekem :\ Neked mikor rakják fel?
2016. febr. 1. 18:24
 4/5 anonim válasza:
Nekem a fogívtágítónak köszönhetően, akkor rés volt az első két foga között, hogy simán befért a nyelvem...pedig előtte kicsit egymásra is voltak nőve.. Szóval előfordulhat
2017. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fogìvtágitót alull és fellül pár nappal a fogszabályzó elött rakták fel és a fogszabályzó felrakása pont a szalagavató elötti napra esett , na az egy borzalmas nap volt , mivel ugy volt , hogy a szalagavatón énekelnu fogok és ez nem jött össze mert alig tudtam a számban a csomó vas miatt beszélni , már meg szoktam , és megy minden , de azt magyon bánom , hogy pont elöttelévő nap rakták fel és fájt az egész , így meg se sollaltam egész idő alatt nem mint , ha ment is volna rendesen a beszéd . Azt bánom , hogy így nem tudtam énekleni . Nekem közel 2 hónapja van bent az egész azaz a fogívtágitot se tudnám ki szedni mivel állotható amit nem tudok , hogy hogyan meg nem is nagyon izgat . Nekem a doki állitja az egészet 2 hetente eléggé nagy mértékben azaz amikor állitja akkor suliba se megyek mert személy szerint akkor az egész fogsorom fáj mint az állat mert akkor cseréli körben a drótot is allul-felül és ilyenkor mind a kettő fogívtágitómat állitja .
2017. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!