Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Veszprémben vagy Balatonfürede...

Regina84. kérdése:

Veszprémben vagy Balatonfüreden végeznek valahol foghúzást altatásban? Ha igen hol és mennyiért? Azért érdekelne mert nagyon öklendezős vagyok és a fogam fele letört!

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A letört fogat lehet potolni. Nem feltétlenül kell kihúzni. Nekem is tört félbe már fogam, a doki érzéstelenítő nélkül megcsinálta.

Nekem is nagyon érzékeny az öklendezési reflexem, de a fogorvosnál annyira nem vészes, mivel hátra dőlsz és így annyira nem indul be. Plusz mond meg a dokinak, hogy ez van, kicsit ciki, de így az orvos nem lepődik meg.

Butaság lenne ezért egy halom pénzt fizetni. Az altatás költséges és jóval több veszélyt rejt, mint egy érzéstelenítés.

2016. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!