Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után vérzés?

Foghúzás után vérzés?

Figyelt kérdés
Ma húzták ki a fogam és 2 órája kb.De még mindig vérzik.Elfog állni a vérzés vagy kezdjek aggódni?:o nem mondott semmit az orvos ezzel kapcsolatban

2016. jan. 13. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg már el kellett volna állnia. Rakott tampont a fog helyére? Nekem fél órán belül elállt. De hetekig fájt a helye, legalább 2 hónap, mire begyógyul.
2016. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Összevarrták? Tapasztalatom szerint amit nem varrnak az sokáig vérzik.
2016. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem varták és még mindig vérzik:/
2016. jan. 13. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Első kommentelő igen adott de elázott es helyette utánna beraktam ugyanugy gézdarabot
2016. jan. 13. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy erősem vérzik-e, mert akkor össze kell varrni, ha csak szivárog, akkor az első nap természetes.
2016. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majdnem ugyanolyan a vérzés erőssége szerintem..vagyis hogy mondjam berakok gézdarabot és ugyanugy átázik 20 perc alatt mint amit elsőnek beraktak
2016. jan. 13. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Szedd ki a gézt és figyeld meg mennyire vérzik, ha nagyon erősen, akkor menj vissza, nekem varrták egyszer, ha csak kicsit, akkor majd elmúlik. Köpd ki a véres nyálad, ne szivogasd, ne öblögess.
2016. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!:)
2016. jan. 13. 15:49
 9/9 anonim válasza:
Ez bölcsességfog volt?
2016. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!