Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérrög nélkül is begyógyul a...

Vérrög nélkül is begyógyul a fogíny?

Figyelt kérdés
Kihúzták egy fogamat,és öblögettem. Nem szabadott volna,de szerintem a vérrögöt mostam ki. Így is be fog gyógyulni az íny normálisan,vagy menjek vissza a fogdokihoz ?
2016. jan. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérrög védi a fertőzéstől a sebet, ilyenkor sokkal lassabban gyógyul be, ha fájdalmat érzel, vagy begyullad, akkor menj vissza a fogorvoshoz.
2016. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor enélkül is ugyanolyan lesz a foginyem,mintha ott lenne ?
2016. jan. 14. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, felülről befertőződhet, alulról kezd majd gyógyulni, de elég lassú lesz a sebgyógyulás.
2016. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem bruttó 1,5 óráig volt a számban a vérdugó húzás után, mert amikor elkezdett vérezni, gézre haraptam és beleragadt a gézbe, kijött vele együtt. én is nagyon megijedtem, figyeltem minden apró rezdülésre, de végül semmi baj nem történt, szépen begyógyult, bármiféle fájdalom és gyulladás nélkül.

szerintem ha nem tapasztalsz kellemetlenséget, akkor csak ügyelj rá, hogy mindig tiszta legyen, ha pedig fáj vagy vérzik, akkor menj vissza az orvoshoz.

2016. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kiesett a vérdugó, aztán a harmadik éjszaka elöntötte a vér a számat (nem vettem észre, csak reggel fél marék alvadt vért), és új vérdugó keletkezett.
2016. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!