Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúznak 3 egymás melletti...

Ha kihúznak 3 egymás melletti fogat, akkor lehet azt ideiglenesen pótolni valamivel amíg nem lehet véglegesen pótolni?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem. Tehát hogy a foghúzástól az implantátum beültetésig vagy a hídig, vagy épp a műfogsor elkészültéig... tudnak-e valami műfogakat odarögzíteni, hogy ne tátongjon ott az üresség, ha emberek közt van az ember...?

2016. jan. 14. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kell semmiféle csiszolás, ideiglenes, használható hídról beszélek, ami megfizethető, amíg nem készülhet elő a véglegeshez. Nekem is pont 3 fogamat húzták, ráadásul nem lehet implantátumom csonthiány miatt. A műanyag fülek fogják a meglévő fogakhoz, ép fog roncsolása nélkül. másfél éve nekem jól szuperál, észrevehetetlen. De nincs értelme vitába szállnom, segíteni akartam, mert tudom mit jelent. Ilyesmi, csak ennek a képen nem szép a színe:

[link]

2016. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
OK, valóban igazad van!
2016. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

jajjj nehogy összevesszetek a kérdésem miatt! :)


Szóval igen, egyrészt a három hiány melletti két szélső fogat nem szeretném lecsiszoltatni, azért, hogy egy ideiglenes pótlást oda lehessen tenni...:) Eleve nem szeretnék hidat, mert azt a két fogat nem szeretném tönkre tenni!


Az ideiglenes fogak meg nem kell, hogy strapabíróak legyenek, csak legyenek! Na szóval nem baj, ha nem lehet velük enni, rágni.... Csak az kéne, hogy ha új emberekkel találkozom, munkahely, stb... akkor ne látsszon a hiány. Egy szélesebb mosolynál szerintem látható lenne...


Tehát nekem tök jó lenne egy fogszínű műanyag valami, még ha minden evésnél ki-be kell tenni, nem lenne baj.

2016. jan. 15. 10:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Amit 11-es használ, az 15 ezer Ft-ot tényleg megér. Szerintem Te is ilyet csináltass.
2016. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!