Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik Budapesten esztétikus,...

Létezik Budapesten esztétikus, láthatatlan fogszabályozó elérhető áron?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék már egy fogszabályozót,mert a fogaim főleg a felső fogsoromban nagyon rondán állnak.Ez hátráltat a beszédben,mosolygásban,normális evésben...szóval elég kellemetlen,és emiatt nem szívesen beszélgetek,ismerkedek.Lehetőleg nem szeretnék hagyományos fogszabályozót,mert hiába van az elérhető áron,szerintem az nem szép,így szeretnék egy olyat ami nem látszik,megfizethető áron.Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 15. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok esetben a láthatatlan nem is mindig a legjobb választás. Ha neked az orvosod azt mondja, hogy ugyanolyan eredményt fogsz elérni, akkor oké, de gyakran a hagyományos hatásosabb. Szóval inkább legyen lényeg a hatása, nem a láthatatlanság. Vannak esztétikus megoldások is, igaz nem láthatatlan, de hatásos és annyira nem feltűnő. Válaszd szerintem inkább azt. Mit értesz megfizethető áron?
2016. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Hát például korábban anyám talált a neten olyan "láthatatlan" fogszabályozót ami kb. 300ezer forint...:( mondjuk ez alatt megfizethető,mondjuk talán 100ezer ig...de nem tudom mit mondjak,mert nem fizetném ki ...nem tudom mi a max határ :/
2016. jan. 15. 13:31
 3/5 A kérdező kommentje:
*nem én fizetném ki
2016. jan. 15. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ennél olcsóbb szerintem nemigen van, legalábbis ha az egész kezelést nézzük. (Vagy te csak a készülékre értetted?)
2016. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak a készülékre értettem.
2016. jan. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!