Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok Dr. Gyarmati Beáta fogorvosnővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#fogorvos #Dr. Gyarmati Beáta
2016. jan. 20. 11:30
 1/1 anonim válasza:

Borzasztóan lekezelő a stílusa, szakmailag pedig nulla.

Dr. Neuwirt Gábor küldött hozzá fogszabályzásra, mert ugye mindketten a Fórumdental alkalmazásában állnak. (Gábor mindig nagyon kedves.) HappySmile rendszert választottam, és ő azt mondta hogy 10 sínre lesz szükségem hogy helyre rakjuk a fogaimat. Már akkor kételkedtem, aztán felkeresve egy szakorvost elmondta hogy 20-30 sín kell minimum a HappySmile-ból ahhoz hogy jó eredményt érjünk el. Szóval nem mindegy hogy 10-szer, vagy 30-szor harmincezer forint... Így aztán másik rendszert, és emberibb, hozzáértő szakorvost választottam. Az sztk-ban talán elmenne az a stílus amit képvisel, de ha egymilliót elköltök a fogaimra, akkor ne kelljen már eltűrnöm az ilyen viselkedést.

2017. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!