Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 12-13 hetes terhes vagyok?...

12-13 hetes terhes vagyok? Nagyon duzzadt a foginyem es faj is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Es van egy lyukas fogam amit terhesseg elott kezeltek, a gyoker alatt gennyes, de nem ment el a genny rola. Es emiatt elkezdett ismet fajni. A fogorvos mit tesz ijenkor? Felek nehogy valami baja legyen a kis babymnek! :-(
2016. jan. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj fogorvoshoz mondjuk pont hétvégén ügyeletre, a gyulladás a babának sem jó. Nekem is volt gondom egy korábbi gyökérkezelt fogammal szintén 12 hetes terhesen, igaz nem gyulladt volt de nem tudtam rágni vele mert fájt, gyökérkezelés féle volt, legalábbis ugyanúgy tartott 20 percig mint az szokott. Érzéstelenítőt ugyanúgy kapsz természetesen!
2016. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesen írni nem tudsz. Anatómiai ismereteid nincsenek, és életképtelen is vagy, mert ahelyett, hogy elmennél a p i csába fogorvoshoz, itt kérdezgetsz laikusokat. Az ilyennek mi a reteknek gyerek?
2016. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el mihamarabb fogorvoshoz! Akár holnap is mehetsz, mert ügyelet is van. Az orvosok felkészültek a várandósok ellátására is, teljes mértékben. Olyan szert használnak, amit használhatnak terhesség idején és nem mást.

Viszont, ha nem mész el, akkor árthatsz, mert a gennyes fog egyikőtöknek sem tesz jót.

Ne gondolkozz! Menj el, kérj segítséget.

2016. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja a kis babydnek, mert a fogorvos is orvos és tudja mi a teendő. Feltéve, ha az orrára kötöd, hogy állapotos vagy.

Sokkal nagyobb kárt okozol,ha nem mész el: jó esetben csak a fogad bánja, de a gyulladás és így a baktériumok ugyanúgy eljuthatnak a magzatig.

2016. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!